• "Fajna sprawa być mistrzem nauczania"

O_projekcie.pdf

harmonogram_zajec.pdf

formularze_rejestracyjne_uczniowie.pdf

regulamin_rekrutacji_uczniowie.pdf

regulamin_rekrutacji_nauczyciele.pdf

Warzywa i owoce w szkole

Projekt Trzymaj formę! W roku szkolnym 2018/2019 uczestniczyła nasza szkoła.
        To inicjatywa propagująca zdrowy styl życia o unikalnym, dwukierunkowym podejściu:
        propagującym zbilansowane odżywianie połączone z regularną aktywnością fizyczną.

Ogólnopolski Program Edukacyjny „Trzymaj Formę!" współorganizowany jest przez Główny Inspektorat Sanitarny oraz Polską Federację Producentów Żywności Związek Pracodawców.

Partnerami programu są: Agencja Rynku Rolnego oraz Instytut Medycyny Wsi im. W. Chodźki w Lublinie.

Patronami honorowymi programu są: Minister Edukacji Narodowej, Minister Zdrowia, Minister Sportu i Turystyki oraz Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a także Instytut Żywności i Żywienia, Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW w Warszawie oraz Federacja Konsumentów.

Szkoła realizuje zadanie dofinansowane ze środków WFOŚiGW w ramach konkursu "Moja wymarzona ekopracownia"
        Zadanie:
        Poznajemy świat lokalnie, poznajemy świat globalnie - ekopracownia w Szkole Podstawowej nr 44 im. prof. Jana Molla w Łodzi.