• Laureatka XIX Łódzkiego Festiwalu Bibliotek Szkolnych

20.04.2020 10:30

Miło mi poinformować, że uczennica naszej szkoły Maria Cybulska z klasy VIIa, zajęła II miejsce w tegorocznej edycji XIX Łódzkiego Festiwalu Bibliotek Szkolnych.

Niestety gala finałowa festiwalu, która zaplanowana była na 26 marca w Klubie Nauczyciela w Łodzi, została wstrzymana do odwołania.

Serdecznie gratuluję Marysi i dziękuję za owocną pracę.

Berenika Biały

• Mistrzyni Polski w tańcach latynoamerykańskich dzieci

22.02.2020 15:42
      Jagoda Mateja jest uczennicą klasy V C SP 44.  Po zajęciach szkolnych 4 godziny każdego dnia poświęca na trenowanie swojej największej pasji jakim jest taniec towarzyski. Trenuje w łódzkim klubie sportowym Tiger Team-  Łódź pod okiem trenera Krzysztofa Ciska.  Jagoda jest Mistrzynią Polski w tańcach latynoamerykańskich dzieci. Jagoda reprezentowała łódzki klub na turniejach międzynarodowych organizowanych w Polsce oraz zagranicą zajmując zawsze miejsce na podium.

• Tenis - Mistrzostwo Polski w Grze Podwójnej

04.03.2020 18:08
      Anna Czechowicz w 2019 roku zdobyła Mistrzostwo Polski w Grze Podwójnej w kategorii do 10 lat oraz Mistrzostwo Województwa w tej kategorii i zwyciężyła w prestiżowym turnieju Jerzyk Cup w kategorii do 10 lat.
      Lena Stołowska z klasy III w tych samych Mistrzostwach Województwa zdobyła II miejsce.Obie oprócz tego, iż są uczennicami naszej szkoły są też zawodniczkami Uks Aktywni 44.
    • Laureaci konkursu plastycznego

18.02.2020 20:01
      Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu plastycznego zorganizowanego przez Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3 w Łodzi, uczestnicy mieli za zadanie namalować swojego "Zakochanego Anioła". Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się w przygotowanie prac konkursowych, wszystkie były przepiękne. Przez jury zostali docenieni uczniowie: Lena Rusek, Kaja Fijałkowska, Jan Kosut, Aleksa Wągrowska, Oliwia Jaros, Agata Jaros, Aleksandra Rojek.

• "Drogi ustępujesz, życie ratujesz"

18.02.2020 09:07
      Nasza uczennica, Maja Pach z kl. Vb zdobyła II-gie miejsce w konkursie plastycznym pn.,,Drogi ustępujesz, życie ratujesz", zorganizowanym m. in. przez Miasteczko Ruchu Drogowego przy ulicy Parkowej 1 w  Łodzi w ramach kampanii edukacyjnej ,,Odblaskowa Łódź".

• Szkoła Podstawowa nr 44 im. prof. Jana Molla w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 7 w Łodzi
      • kontakt@zszp7.elodz.edu.pl