• Drugie miejsce w ogólnopolskim konkursie Wychowanie przez czytanie.

• 11.09.2019 19:19
      • W ramach realizacji programu "Wychowanie przez czytanie – z książką w świat wartości", uczniowie naszej szkoły, wykonywali prezentację na temat wybranej wartości moralnej, która brała udział w ogólnopolskim konkursie na najlepiej przedstawioną wartość moralną.
        Fundacja Cała Polska czyta dzieciom nagrodziła naszą szkołę II miejscem w konkursie.
        Film można obejrzeć na stronie Cała Polska czyta dzieciom (Finał Programu) lub na platformie You Tube.

· Link do pracy konkursowej https://www.youtube.com/watch?v=jKIcwj_YOD8

Nagrodzeni uczniowie z klasy VIa:
        Maria Cybulska, Nadia Juraszczyk, Aleksandra Rojek, Antonina Podczasza i Jan Krawczyk.
        Serdecznie gratulujemy!
        Berenika Biały i Beata Kwaśniewska

• Szkoła Podstawowa nr 44 im. prof. Jana Molla w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 7 w Łodzi
      • kontakt@zszp7.elodz.edu.pl