• FUNtastyczny Konqrs Recytatorski

• 02.12.2019 08:26
      • Czwórka naszych uczniów:  Lena, Szymon (uczniowie p. Marty Góreckiej), Michał i Martyna (uczniowie p. Joanny Adamik), wzięła udział w konkursie recytatorskim w języku angielskim organizowanym przez Pałac Młodzieży im. Juliana Tuwima. W finałowych zmaganiach, które odbyły się 27. listopada wzięło udział prawie 100 uczniów z całego województwa łódzkiego. Poziom był bardzo wysoki - uczniowie bardzo pięknie interpretowali różnej długości wiersze, wierszyki, a nawet - poematy. Tym bardziej miło nam poinformować, że wśród wyróżnionych znalazła się nasza uczennica - Martyna Czechowicz z klasy VB, która z dużym zaangażowaniem recytowała wiersz Kenna Nesbitta pt. "Homework I love You".

wyroznienie.pdf