• Sukcesy w konkursie "Christmas and Maths"

• 18.02.2020 08:40
      • W grudniu 2019 r. odbył się międzyszkolny konkurs matematyczno-angielski "Christmas and Maths" organizowany przez Szkołę Podstawową Nr 120 im. Konstytucji 3 Maja w Łodzi. Uczniowie biorący udział w tym konkursie mieli stworzyć prezentację multimedialną łączącą tematykę Bożego Narodzenia z matematyką i to w języku angielskim. Każda prezentacja powinna zawierać co najmniej jedno zadanie matematyczne wraz z rozwiązaniem. Konkurs składał się z dwóch etapów: szkolnego i międzyszkolnego. Naszą szkołę na etapie międzyszkolnym reprezentowali uczniowie: Magdalena Jóźwicka , Miłosz Gola i Julian Sujak, wszyscy z klasy VI E. Szczególne gratulacje należą się Magdzie, która zajęła I miejsce. Prace Miłosza i Juliana zostały nagrodzone wyróżnieniem. Od strony matematycznej uczniami opiekowała się p. Mariola Pawluk, a drobnych konsultacji językowych udzielił p. Krzysztof Zgoła.